لوگو سایت یادگار عمر

انتشارات یادگار عمر ، فعالیت خود را از سال 1389 بصورت رسمی آغاز کرد. در طول سالیان گذشته، عمده فعالیت ما روی خدمات نشر از قبیل اخذ مجوز، طراحی جلد، ویراستاری و … متمرکز بوده است. به دنبال گسترش روزافزون فضای مجازی که بکارگیری ابزار مرتبط را برای تمامی صنوف، ضروری ساخته است و البته از مزایای آن، تعامل سریعتر و کم‌هزینه‌تر می‌باشد؛ مجموعه بر آن شد تا همزمان با خدمات فوق از سایر قابلیت‌های این فضا بهره‌مند شود.

با توجه به گستره بزرگ موضوعات قابل نشر، ارائه مشاوره همه‌جانبه و متعالی از سوی یک مرجع خرید کتاب امری تقریبا غیر ممکن است هرچند این مشاوره برگرفته از متن خود کتاب باشد؛ لذا تخصصی شدن در ارائه مشاوره برای یک خرید خوب، اجتناب‌ناپذیر است.

اصولا کتاب خوب، فراتر از کالاست؛ در حالی که یک کالا به منظور رفع یک نیاز بشری خلق می‌شود کتاب می‌تواند افزون بر آن، الهاماتی برای ذهن و روح به همراه داشته باشد؛ از این‌رو، بررسی ویژگی‌های یک کتاب متفاوت و عمیق از ویژگی‌های یک کالاست.

مجموعه یادگار عمر بر آن است در تعامل با اساتید و مخاطبان، ویژگی‌های لازم برای خرید یک کتاب خوب بالاخص اقتصادی آن را فراهم سازد؛ کتابی که همزمان قفسه را در تنگنا و روح را بسط می‌دهد.

بستن
مقایسه